PRETHODNO SAVJETOVANJE: Jednostavna nabava informatičke opreme

Autor: Nenad Vurušić, 10. 10. 2018.

Osnovna škola Selnica priprema postupak jednostavne nabave za nabavu informatičke opreme kojom će se opremiti informatička učionica.

Prije samog postupka jednostavne nabave, sa zainteresiranim gospodarskim subjektima provodimo prethodno savjetovanje: u priloženom nacrtu dokumentacije o nadmetanju navedeni su detalji o predmetu nabave i grupama, tražene tehničke specifikacije, kriteriji za odabir najpovoljnije ponude, rokovi isporuke i plaćanja.

Sve gospodarske subjekte zainteresirane za sudjelovanje u postupku jednostavne nabave pozivamo da prouče nacrt dokumentacije o nadmetanju te svoje komentare, prijedloge i mišljenja dostave na adresu elektroničke pošte ured@os-selnica.skole.hr zaključno do 15. listopada 2018. godine do 09:00 sati.

Temeljem eventualno zaprimljenih komentara, sugestija i prijedloga moguće su promjene dokumentacije o nadmetanju koja će se koristiti u kasnijoj fazi - postupku jednostavne nabave.

Materijali su dostupni za preuzimanje niže, u dijelu: "Priloženi dokumenti".

Zadržavamo pravo izmjene navedenog nacrta u bilo kojem dijelu prije objave postupka javne nabave.

Izjava o nepostojanju sukoba interesa

Sukladno članku 80. ZJN 2016 predstavnici naručitelja obvezni su potpisati izjavu o postojanju ili nepostojanju sukoba interesa te je ažurirati bez odgađanja ako nastupe promjene.

Također, naručitelj je obvezan na temelju izjava svojih predstavnika na svojim internetskim stranicama objaviti popis gospodarskih subjekata s kojima je predstavnik naručitelja iz članka 76. stavka 2. točke 1. ZJN 2016 ili s njim povezane osobe u sukobu interesa ili obavijest da takvi subjekti ne postoje te ih ažurirati bez odgađanja ako nastupe promjene.

Među priloženim dokumentima možete pronaći izjavu ravnateljice kao osobe ovlaštene za zastupanje škole o nepostojanju sukoba intreresa, temeljem koje objavljujemo kako ne postoje gospodarski subjekti s kojima Osnovna škola Selnica, kao javni naručitelj, ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi.