Natjecanja u školskoj godini 2022./2023.

Autor: Jelena Kolar, 9. 6. 2023.

Učenici OŠ Selnica i ove su školske godine nizali uspjehe na natjecanjima održanim pod okriljem Agencije za odgoj i obrazovanje i Hrvatskog školskog sportskog saveza.

Na županijsku razinu natjecanja plasirali su se sljedeći učenici:

• NJEMAČKI JEZIK – Maja Tkalčec, Hana Herenčić i Vivian Mustać (mentorica: Nives Tot)
  • ENGLESKI JEZIK – Sunčica Laptoš Bogomolec (mentorica: Lidija Rob)
  • MATEMATIKA – Andrija Premuš, Lovro Vinko, Maja Tkalčec i Dora Perhoč (mentorice: Marina Breglec, Alenka Debelec i Tanja Perhoč)
  • KEMIJA – Vivian Mustać i Kristina Kočila (mentorica: Dijana Premuš)
  • BIOLOGIJA – Kristina Kočila (mentorica: Mihaela Grahovec)
  • FIZIKA – Dora Perhoč i Maja Tkalčec (mentorica: Gordana Piskač – Kocijan)
  • HRVATSKI JEZIK – Sunčica Laptoš Bogomolec, Maja Tkalčec i Dora Perhoč (mentorica: Dubravka Lajtman – Janči)
  • LIDRANO – Franka Debelec (mentorica: Natalija Jurinec), Marvin Filipan, Ena Fric, Gloria Šardi, Gabriel Kutnjak, Maja Tkalčec, Hana Herenčić, Lucija Premuš, Vivian Mustać, Eva Novak, Dora Perhoč (mentorica: Bernarda Tkalčec)

Posebno želimo istaknuti učenike koji su postigli značajne uspjehe na županijskim i državnim razinama natjecanja:

• Vivian Mustać (8. razred) – osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika i sudjelovanje na Državnom natjecanju (4. mjesto)
  • Maja Tkalčec (8. razred) – osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
  • Maja Tkalčec (8. razred) – osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
  • Dora Perhoč (8. razred) – osvojeno 3. mjesto na županijskom natjecanju iz fizike
  • Viktoria Vodušek (2. razred), Emma Vurušić (2. razred), Mia Banić (4. razred), Lorena Mlinarić (3. razred), Lea Kontrec (3. razred), Ameli Kovačić (2. razred), Maja Korbelj (4. razred) i Mateja Šimunković (8. razred) – osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju školskih sportskih društava u judu i sudjelovanje na Državnom natjecanju (11. mjesto)

Mentori ovim učenicima bili su:

• Nives Tot, učiteljica njemačkog jezika
  • Dubravka Lajtman – Janči, učiteljica hrvatskog jezika
  • Gordana Piskač – Kocijan, učiteljica fizike
  • Milivoj Bujanić, učitelj tjelesne i zdravstvene kulture

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na postignutim uspjesima!