Datum objave: 10. listopada 2025.

Dječji tjedan u suradnji s Obiteljskim centrom

U OŠ Selnica od 6. do 10.10. prigodnim radionicama na temu Razvoj socijalnih i komunikacijskih vještina i Odolijevanje vršnjačkim pritiscima, a u suradnji s Obiteljskim centrom obilježili smo Dječji tjedan. Cilj je u ostvaren i učenici su potaknuti na promišljanje o važnosti prijateljstva i gradnju zdravih međuljudskih odnosa. Ujedno smo time obilježili i Svjetski dan mentalnog zdravlja i osvijestili važnost zdravlja u našoj svakodnevici.

Pročitajte još

Avantura naših prvašića

Avantura naših prvašića

„Oni su mali, ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu više mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali!“ Upravo tom mišlju mogli bismo opisati naše prvašiće koji su 2. lipnja, zajedno sa svojim učiteljicama Mirjanom Dežđek-Ciglar i Anicom Kovačić, krenuli na svoju...

Četvrtaši tragovima Mate Lovraka

Četvrtaši tragovima Mate Lovraka

U utorak, 2. lipnja 2026. godine, učenici 4.a i 4.b razreda, u pratnji svojih učiteljica Veronike Radanović i Lenče Rihtarec te asistentice Alenke Lipić, posjetili su Kulturni centar Mato Lovrak u Velikom Grđevcu. Tijekom posjeta učenici su upoznali život i rad jednog...

Skip to content