Raniji odlazak razredne nastave kućama (23. 02. 2018.)

Autor: Nenad Vurušić, 23. 2. 2018.

Zbog uvjeta na cestama, nastava za učenike razredne nastave matične škole u jutarnjoj smjeni dana 23. veljače 2018. godine završava nakon 4-tog sata (u 11.00 sati).

Autobus neće voziti kroz Praporčan!

Autobus zastao u Merhatovcu!

Učenici razredne nastave matične škole završavaju s nastavom u 11,00 sati, a autobus polazi u 11.10. Zbog uvjeta na cestama, autobus neće voziti kroz Praporčan: poslije Kamenice autobus će, umjesto u smjeru Praporčana, nastaviti ravno prema Bukovcu. Neposredno prije uspona do Prekope (nakon plinskog postrojenja), autobus će se okrenuti i vratiti se natrag i okolnim putem (ne preko Zaveščaka i Gornjeg Koncovčaka, nego preko Selnice) otići do D. Koncovčaka (samo do igrališta).

Molimo roditelje učenika razredne nastave iz naselja kroz kroza autobus neće voziti (Praporčan, dio Zaveščaka) da učenike pričekaju ili na mjestima kroz koja će autobus proći ili da po učenike dođu u školu.

Učenike predmetne nastave koji bi trebali doći na nastavu u poslijepodnevnu smjenu također pozivamo, ukoliko su u mogućnosti, da pokušaju doći do dijelova kroz koje će autobus prolaziti!

Pozivamo roditelje da na temelju vlastite procjene donesu odluku o upućivanju djece u školu, vodeći pri tome računa prvenstveno o dobrobiti djeteta i njihovoj sigurnosti.

Autobus za Zebanec, Štrukovec, Merhatovec i Plešivicu uskoro kreće za nulti sat, pa ćemo uskoro objaviti varijantu prijevoza za taj dio.

DODATNA OBAVIJEST: školski autobus zastao je na usponu u Merhatovcu! Prijevoznik će nastojati osigurati zamjenski autobus koji će krenuti u 11.10 u smjeru Zaveščaka!  Očekuje se kraće kašnjenje ove linije.

Linija 11.55 (odvoz prve smjene PŠ kućama, dovoz druge smjene PŠ u školu i dovoz predmetne nastave u školu za drugu smjenu) neće voziti čitavom relacijom nego samo do Štrukovca, tamo će se okrenuti i vratiti se i pokupiti dio Zebanca!  Očekuje se kašnjenje ove linije!

Kroz Merhatovec i Plešivicu autobus uopće neće voziti!

« Ožujak 2024 »