KNJIŽEVNA VEČER S ELENOM ZADRAVEC

Autor: Ana Špoljarić, 17. 11. 2016.

OŠ Selnica upriličila je učenici 8.a razreda Eleni Zadravec  književnu večer  povodom izlaska njezine slikovnice U knjižnicu ulaz zabranjen. U holu škole na samom kraju Mjeseca knjige po prvi puta smo održali književnu večer  s učenicom naše škole.  Na početku je sve nazočne pozdravila ravnateljica škole,  gospođa Anica Rašperger, a zatim su ugodni razgovor o životu, stvaralaštvu, planovima i slikovnicama vodile školska knjižničarka Ana Špoljarić  i Elena. Lijepe glazbene predahe pripremio nam je učitelj glazbene kulture Branko Jalšovec  s učenicama Marijom Magdalenom Kočila i Viktorijom  Brezarić. Učenice petog razreda:Tena Perhoč, Marta Premuš i Jana Flac čitale su slikovnice U knjižnicu ulaz zabranjen i Mala smeđa olovčica. Elena je na susretu istaknula da voli crtati ljude, posebno ističe oči jer smatra da su oči ogledalo duše, voli čitati kriminalističke romane i pisati bajkovite priče. Zahvalila je svojim roditeljima i učiteljima na podršci. Ravnateljica škole  je na kraju svima zahvalila na dolasku, posebnu zahvalu uputila je roditeljima naše Elene i  načelniku Općine Selnica gospodinu Ervinu  Vičeviću  te predala slatki poklon iznenađenja Eleni. U lijepom raspoloženju još smo se malo podružili, a Eleni zaželjeli još mnogo lijepih ilustracija priča jer ona u budućnosti sebe vidi u likovnoj umjetnosti. Elena je svoju slikovnicu već predstavila u Gradskoj knjižnici Nikola Zrinski u Čakovcu, a  pred njom je još niz lijepih promocija slikovnice U knjižnicu ulaz zabranjen.

FOTOGRAFIJE.

« Ožujak 2024 »