VAŽNO! Konačna lista udžbenika za 2021/2022.

Autor: Nenad Vurušić, 7. 7. 2021.

Ovdje možete pronaći Konačnu listu udžbenika i pripadajućih drugih obrazovnih materijala za sljedeću školsku godinu - 2021/2022.

Preporučamo roditeljima da ovaj popis koriste za nabavu odnosno narudžbu naslova za sljedeću školsku godinu.

Konačna lista sadrži popis svih udžbenika i drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, zbirke zadataka, atlasi i sl.) koji će se koristiti u sljedećoj - 2021/2022. školskoj godini - za sve razrede!

Radi lakšeg snalaženja naslovi u popisu su podiljeljeni u dvije skupine:

1. Naslovi koje roditelji trebaju nabaviti samostalno
  2. Naslovi koje će osigurati škola (besplatni udžbenici)

Roditelje i učenike molimo da naročitu pozornost obrate na naslove koji su namijenjeni učenicima s posebnim obrazovnim potrebama. Ti naslovi nisu namijenjeni svim učenicima, već samo onima kojima je Rješenjem nadležnog Ureda državne uprave određen primjeren oblik školovanja. I kod ovih naslova valja razlikovati one koje roditelji trebaju nabaviti samostalno od onih koje će nabaviti škola. Pozivamo roditelje da se u slučaju nedoumice prije nabave ovih naslova konzultiraju s razrednikom, predmetnim učiteljem ili neka nazovu školu.

Popisi udžbenika nalaze se u priloženoj excelovoj datoteci (vidi ispod: Priloženi dokumenti --> KONACNA_LISTA_2021-22_po_razredima_OBJAVA_OSSelnica.xls). Prilikom otvaranja otvara se radni list s popisom udžbenika za 1. razred - ostale razrede potražite u zasebnim radnim listovima (sheetovima). Molimo roditelje da posebno pripaze pri nabavci naslova za 3. razred budući da se naslovi za 3.a i 3.b razred međusobno razlikuju!

Dodatne informacije o podjeli udžbenika objavit ćemo naknadno na našim mrežnim stranicama, a u slučaju nejasnoća, možete nas kontaktirati telefonom ili e-mailom na ured@os-selnica.skole.hr

Također, roditelje učenika 7. i 8. razreda upućujemo da ne trebaju kupovati radne bilježnice iz kemije

Na ovim popisima nisu uključene likovne mape - za koje upućujemo roditelje da ih ne kupuju samostalno. Zajedničku narudžbu likovnih mapa za sve učenike škole izvršit će škola.

« Ožujak 2024 »